Як повідомляє The Telegraph, МЗС Великобританії опублікував на цьому тижні список з 66 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, дуже небезпечних для відвідування туристами…

Серед найбільш відомих об’єктів, що потрапили в цей список, — популярний у російських туристів в Єгипті монастир святої Катерини біля підніжжя гори Синай, руїни Карфагена в Тунісі, стародавній турецький місто Діярбакир, а також Херсонес на Україні.

Примітно, що в британський чорний список потрапив російський місто Дербент (Дагестан), точніше його стара частина, визнана у 2003 році ЮНЕСКО культурним надбанням людства. Втім, Росія потрапила в цей список не безпідставно: у ніч на 30 грудня 2015 року бойовики обстріляли групу туристів у фортеці Нарин-кала в Дербенті. Жертвою нападу стала одна людина, ще два десятки отримали різні поранення.

Експерти включили у список також ряд об’єктів в Грузії, Тунісі, Колумбії, Єгипті, Ірані, Кенії, Сирії, на Філіппінах, в Кот-Д’івуарі і в інших країнах.

МЗС Великобританії не рекомендує своїм підданим відвідувати ці місця через побоювання терактів проти іноземних туристів.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ