З учорашнього дня через страйк службовців закрита знаменита Ейфелева вежа в Парижі.

Зараз у Франції пік туристичного сезону, але на головну паризьку пам’ятку не може піднятися жодна людина.

А почалося все, власне, ще напередодні з-за того що впливовий французький профспілки CGT, в який також входить і персонал вежі, не зміг домовитися з керівництвом про поліпшення умов праці.

В підсумку майже три сотні людей влаштували акцію протесту, яка стала першою після страйку, що пройшла в грудні 2010 року, коли вежу закрили на 2 дні.

Працівники вежі також незадоволені тим, що оголошений ще 5 років тому ремонт з переоснащенням одного з п’яти ліфтів, ще не починався. В результаті технічна служба працює з підвищеними навантаженнями, черги і невдоволення відвідувачів виростають, а умови праці стають все гірше.

Щороку головна паризька визначна пам’ятка приймає до 7 мільйонів туристів. Вона є самою відвідуваною і самої фотографируемой світовою пам’яткою.

До речі, французька Ейфелева вежа зайняла 1-е місце в рейтингу найбільш розчаровують туристів пам’яток, складеному одним авторитетним журналом.

Згідно з даними проведеного опитування, більше чверті опитаних туристів, що відвідали її, висловили розчарування, заявивши, що на ній занадто багато народу, щоб можна було насолодитися панорамним видом Парижа.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ