Туристичні фірми радять мандрівникам, які придбали новорічні тури на Кримський півострів, брати з собою готівку на витрати. Така рекомендація з’явилася в зв’язку з відключенням карт Visa і MasterCard від розрахунків на півострові.

Минулого тижня представники Visa повідомили про те, що їх платіжна система перестане обслуговувати карти в Криму. Трохи пізніше практично ідентичне повідомлення поширила MasterCard.

Раніше прес-службою Банку Росії повідомлялося, що Кримські банки ведуть діяльність у звичайному режимі. А кримчани на інтернет-форумах скаржилися, що не можуть використовувати свої карти Visa.

Варто відзначити, що рекомендація туристичних компаній вирушати в Крим з достатньою готівкою з’явилася ще влітку – тоді на півострові почали змінювати банківську систему.

Як зазначили туркомпанії, ні проблеми з картами Visa і MasterCard, ні віялові відключення води з електрикою не стали приводами для відмови від поїздок. Більш того, туристичний потік на півострів збільшився приблизно в 3 рази.

На Кримському півострові продовжують підраховувати річний туристичний потік. Повідомляється, що в поточному році на півострові побувало близько 4 млн. чоловік, і велика частина з них була туристами з інших регіонів Росії.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ