Власник готелю Byron 5* на італійському курорті Forte dei Marmi в Тоскані вирішив підказати російською постояльцям як вести себе у відповідності з місцевим етикетом, щоб не виділятися з оточення…

З цією метою містер Сальваторе Мадонна розмістив на Ютубі відеоролик, в якому він спільно з росіянкою Людмилою Радченко, яка живе в Італії, записали звернення до руссо туристо.

У ролику вони закликають росіян частіше посміхатися, у тому числі і персоналу готелів. Крім того, вони пояснили італійські тонкощі про капучіно – його в Італії п’ють тільки під час сніданку, а не перед обідом, як люблять російські туристи, також вони радить не зловживати спиртними напоями.

Іншим важливим моментом, що відрізняє росіянок від європейців, за словами італійців, є те, що дуже часто на пляжі і у басейну їх можна бачити в дорогому одязі і на високих підборах, що не особливо прийнято в Італії. Загалом, російською туристкам радять бути простіше, відмовившись від цієї звички.

За даними статистики за минулий 2013 рік, Італія знаходиться на 9-му місці в Топ-10 улюблених туристичних напрямків у росіян. За минулий рік її відвідали близько 730 тисяч наших співвітчизників, витративши там майже 960 мільйонів євро. Росіяни з ентузіазмом штурмували міста і курорти знаменитого «чобота». Хтось приїжджав за сверхнасыщенной екскурсійною програмою і чистим, теплим морем з хорошими пляжами, когось цікавила вілла в Італії, а кого-то гірськолижний відпочинок або просто шопінг. За останніми за даними статистики сюди приїжджає чверть російських туристів.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ