Сьогодні Ростуризм закликав російських туристів, які планують в найближчі місяці податися на відпочинок в Крим, їхати туди з готівкою…

Зараз на всьому півострові працює трохи більше півсотні банкоматів, в яких можна зняти гроші з банківських карток, що, звичайно ж, мізерно мало, враховуючи його величезну територію, плюс велика жителів і відпочиваючих в літній сезон.

У відомстві зазначили, що Криму буде потрібно не один місяць для того, щоб забезпечити повноцінне функціонування банківської інфраструктури, оскільки це пов’язано з вирішенням організаційно-правових та технічних питань.

Нагадаємо, після від’єднання півострова від України її Нацбанк наклав заборону на здійснення діяльності підконтрольних йому банків на території регіону, а Банк Росії у свою чергу приступив до їх закриття на всій території півострова. Тим самим банківський сектор Криму виявився майже паралізованим, але російська влада активно вирішують цю проблему, і сподіваються вже до кінця 2014 року стабілізувати ситуацію.

Тому у Федеральному агентстві по туризму закликали фірми, що продають тури в Крим, інформувати всіх своїх клієнтів про непросту ситуацію з платіжними картками.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ