Кримські власті сподіваються, що цього року туристів буде не менше, ніж у минулому. Україна ж, її нинішні нелегітимні влади, скориставшись досвідом Грузії, приготували деякими відпочиваючим неприємний «сюрприз»…

У минулому 2013 році, зі слів міністра туризму Криму – Олени Юрченко, на території півострова відпочили майже шість мільйонів туристів, причому близько 65% з них становили громадяни України. Незважаючи на недавні події та ймовірність зниження турпотоку з української сторони, в цьому році очікується приблизно стільки ж — але здебільшого за рахунок збільшення числа відпочиваючих з Росії.

Що ж чекає гостей Криму в цьому році?

По-перше, це, звичайно ж, шикарна природа, море і сонце, плюс і 825 баз з вартістю розміщення від 300 до 5000 рублів на добу. По-друге, широкий діапазон інтересів: від кращою на Чорноморському узбережжі мінеральної води і знаменитих сакських лікувальних грязей до 11,5 тисяч пам’ятників архітектури всіх часів і народів, 2,5 тисячі з яких знаходяться під водою. По-третє, значні знижки на проживання в готелях — від 10% до 40%. Загалом, все, що потрібно для залучення туристів.

Однак з боку антиросійськи налаштованих українських властей очікується неприємний «сюрприз»: за заявою заступника начальника управління прикордонного контролю Держприкордонслужби України Олександра Жданенко, всі іноземні громадяни, які потрапили в Україну з території Криму, будуть оштрафовані чи видворені з країни, якщо в Крим вони потрапили з Росії.

Ні для кого, ні секрет, що цю ідею нинішнім нелегітимним владі в Києві «підкинув» їх грузинський проамериканський друг Михайло Саакашвілі, адже саме таким чином влада Грузії вже не перший рік намагаються «вбити» туризм в отсоединившейся від них Абхазії.

Прецедент уже є — не так давно в Одесі був затриманий кореспондент компанії «РЕН ТВ» Роман Супер разом зі знімальною групою. Своє рішення митники пояснили тим, що, оскільки журналісти потрапили до Криму з боку Росії, в паспорти у них немає відповідного штампа — а значить, вони є порушниками кордону. В результаті, група «РЕН ТВ» отримала відмову на відвідування країни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ