Російський туристичний ринок продовжує лихоманити. Слідом за туроператорами «Нева», «Лабіринт», «Роза Вітрів Світ», «Експо-Тур», «Ідеал-Тур» і «ИнтАэр», про припинення діяльності оголосив невеликий пітерський туроператор «Нордік Стар»…

Власник зупинив діяльність туроператора, естонська громадянин Олівер Оллін, повідомив, що за його банкрутства компанії постраждають близько 50-ти людей, саме стільки туристів раніше придбали у них путівки.

Але, за його словами, у всіх клієнтів, які зараз перебувають на відпочинку за кордоном по лінії «Нордік Стар», є зворотні квитки і оплачено проживання, тобто ніяких проблем у людей не виникне.

Туроператорська компанія «Нордік Стар» має офіси в Санкт-Петербурзі і Москві, і займається відправкою туристів до Прибалтики і Скандинавії. Основними напрямками є Фінляндія, Ісландія і Фінляндія.

Цивільна відповідальність туроператора була застрахована на 30 млн. рублів страхової компанії «Ліберті Страхування». В останній вже розпочався прийом заяв від туристів, чий відпочинок виявився зірваний з вини Нордіку.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ