Падіння попиту на Єгипет серед британських туристів стало таким суттєвим, що авіакомпаніям навіть довелося істотно коригувати дати старту польотних програм…

Фахівці вважають, що навряд чи варто очікувати відновлення попиту на польоти «в бік» Червоного моря в період з березня по травень, незважаючи на те, що авіаперевізники офіційно оголошують про початок польотів за цим напрямом.

Деякі компанії вже скорочують кількість рейсів. Так, британська EasyJet скасував майже всі польотні програми в Шарм-ель-Шейх з Лутона, Манчестера і Гетвік, залишивши тільки одну.

Представники авіакомпанії заявили, що поки не мають підтверджень від британського уряду про відновлення польотів, але в будь-якому випадку, польоти з Станстеда в Шарм-ель-Шейх будуть єдиними. Їх планується відновити 29 травня.

Якщо будуть отримані дозволи на всі інші рейси, вони будуть відновлені не раніше жовтня поточного року. Зараз же ситуація така, що EasyJet до 27-29 травня в Шарм не буде літати взагалі.

Масово відміняють свої програми великі туроператори. Так, компанії First Choice, Thomas Cook, Thomson (входять в холдинг TUI Group), відсунули відновлення польотів до Єгипту з запланованого 14 лютого до 24 березня. Залишається високою ймовірність, що ці оператори підуть рекомендацій британського Мзс і відмовляться від Єгипту зовсім на тривалий час.

Не проявив оригінальності і найбільший авіаперевізник країни — British Airways. До 15 вересня скасовані всі рейси в Шарм-ель-Шейх. Рішення було прийнято після проведених консультацій з британським урядом.

Зараз в Єгипті працюють фахівці компанії Control Risks. Вони вивчають та оцінюють всі ті заходи, які вжила єгипетська сторона для забезпечення безпеки аеропортів та авіаційної безпеки в цілому. Експерти представлять свої висновки у березні. Робота велася в аеропортах Марса Алам, Шарм-ель-Шейха і Каїра протягом трьох місяців.

Що стосується російських авіаперевізників, то в самому Єгипті очікують більш швидкого повернення російських авіакомпаній, ніж британських. З цього питання вже було проведено декілька зустрічей офіційних осіб обох країн. Тим не менш, точні терміни відновлення повноцінного авіасполучення поки ніхто не називає.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ