Продовжує набирати резонанс недавній інцидент в аеропорту о’хара (Чикаго, США), коли охорона волоком винесла з літака одного з пасажирів, заподіявши йому травми. Влада США має намір розслідувати обставини події…


Оприлюднене в інтернеті відео, на якому видно, як кремезні чоловіки у формі охоронців аеропорту силою выволакивают з літака пасажира, викликало шквал обурень в Мережі і вилилося у відкриті публічні протести в самому чиказькому аеропорту.

Серед протестувальників багато громадян китайського походження. Вони стверджують, що чинилося насильство над їх співвітчизником є прямою дискримінацією за національною ознакою. Активісти вимагають притягнути до відповідальності службовців аеропорту, причетних до інциденту.

Нагадаємо, 9 квітня службовці аеропорту о’хара зажадали у чотирьох довільно вибраних пасажирів лайнера United Airlines покинути борт, щоб звільнити місця для співробітників авіакомпанії, в обмін на грошову компенсацію. Один з «обраних» — доктор Девід Дао відмовився підкоритися, пояснивши відмову тим, що в Луїсвіллі його чекає пацієнт. Після цього до нього була застосована сила.

Доктор Дао зараз проходить курс лікування від отриманих травм (на відео було чітко видно рясне кровотеча на обличчі потерпілого). Рідні та близькі лікаря висловлюють вдячність усім, хто підтримав Дао в цій ситуації.

Інцидент навіть потрапив у своєрідній формі антиреклами на «велике» американське телебачення. Так, відомий телеведучий Джиммі Кіммел жорстко розкритикував поведінку службовців United Airlines і в цілому ставлення компанії до своїх клієнтів.

Раніше Оскар Муньос, гендиректор авіакомпанії, приніс свої вибачення пасажирам нещасливого рейсу.

@united @FoxNews @CNN not a good way to treat a Doctor trying to get to work because they overbooked pic.twitter.com/sj9oHk94Ik

— Tyler Bridges (@Tyler_Bridges) 9 квітня 2017 р.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ